Prawa autorskie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia i treść są własnością autora, jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa..

8 października 2013

Testowano moje przepisy na PP - podsumowanie

W ramach wyzwań na stronie Przyślij Przepis zostałam wytypowana do 15 dniowego testowania moich przepisów. Jednym słowem jestem zadowolona. Przetestowano wiele moich przepisów na które czasem za rzadko zwraca się uwagę. Dziewczyny które testowały są zadowolone i powtarzają wielokrotnie wypróbowane przepisy

Serdecznie dziekuję, dla mnie to radość i zaszczyt jednocześnie. Chwilowe bycie w centrum uwagi wyjawiło kilka przepisów wartych zwrócenia szczególnej uwagi. 

Wyzywam Was do testowania przepisów - Luny 19(16-30.09.2013)
Tym razem naszą Bohaterką zostaje Luna 19. Luna jest przesympatyczną, ciepłą osobą, która w swoim dorobku posiada aż 240 przepisów i wciąż ich przybywa. Znajdziecie tu wszystko co lubicie i jeszcze więcej z łatwo dostępnych składników prawionych pięknymi zdjęciami. Nie bójcie się jej testować- na pewno nie pożałujecie - dodatkowym plusem jest fakt, że Luna jest codziennie obecna i zawsze chętnie pomoże. Oto link do jej przepisów: http://www.przyslijprzepis.pl/uzytkownik/luna19/st/recipes


Żeby dopełnić podsumowania, wklejam zebrane przez Bilcię i uporządkowane linki do wszystkich przepisów testowanych przez Was w trakcie 2 tygodni królowania luny 19:
16. http://www.przyslijprzepis.pl/przepis/zeberka-w-sosie-chrzanowym-kasza-i-surowka-2

Podsumowanie
Luna ma na swoim koncie 256 przepisów z czego zostało przetestowane zostało 30 . Oczywiście najpopulraniejszym przepisem bezapelacyjnie został kringiel serowy http://www.przyslijprzepis.pl/przepis/kringel-po-polsku-z-serem-3 bo aż 6 razy. Następnym przepisem na podium przetestowanym 5 razy jest http://www.przyslijprzepis.pl/przepis/placek-z-cukini-snidaniowy-3 a trzykrotnie przetestowałyście ten przepis :http://www.przyslijprzepis.pl/przepis/pieczarki-ciastka-z-maki-ziemniaczanej.
W zabawie wzięło udział 26 użytkowników. Prym wiedzie niepokonana do tej pory Beata12, która przetestowała 8 przepisów, tuz za nią znajduje się Aniak z 5 przepisami a na trzecim miejscu jest Czarna.


3 komentarze:

 1. Pulpeciki w szpinaku i golona najlepsze :) Widzisz dobrze że cię wypchnełam hihi :P Bużka :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak :) dziekuje ci za to bardzo :) mam u ciebie dług :)

   Usuń
  2. Oj tam,dasz czasem kopa w moja malunią i po sprawie :)

   Usuń

Napisz co myślisz o potrawie, nie zostawiaj reklam ani linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...