Prawa autorskie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia i treść są własnością autora, jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa..

8 listopada 2017

Goodest - sklep dla każdego

Idealne gadżety do kuchni i nie tylko!! 
Sklep Goodest obdarował mnie takim oto prezentem 
Gadżety do kuchni są bardzo solidne i wykonane z dobrych materiałów

Nowoczesny siekacz (tłuczek -nakłuwacz)
Nakłuwanie mięsa powoduje iż: nie skręca się ono na patelni, nie wysycha, smaży się równomiernie i skraca czas smażenia nawet o 40%.
Tłuczek do mięsa powoduje zmiażdżenie struktury mięsa i wypływ soku, nacinanie zaś nie ma takich ubocznych skutków. Mięso jest wtedy o wiele smaczniejsze i nie ciągnie się, ponieważ nakłuwając mięso się przerywa wewnętrzną strukturę włókien.
Przyrząd ma dużą ilość ostrzy, które wysuwają się przy uderzaniu w płat mięsa, nacinając je na całej długości przecinając ewentualne twarde tkanki i włókna .
Łatwy w czyszczeniu, można myć w zmywarce Mięso po przygotowaniu jest soczyste i rozpływa się w ustach.
Pędzel kuchenny silikonowy. Pozwoli rozprowadzić olej lub oliwę po naczyniu lub mięsie tak dokładnie, jak nigdy dotąd. Dzięki temu nie wylejesz już więcej zbyt dużej ilości oleju na patelnie, żeby się upewnić, że cała powierzchnia jest nim pokryta.
Jeśli nie ten zestaw to może spodoba Ci się ten pędzel do oliwy?
Zestaw składa się ze szklanego pojemnika na olej/oliwę oraz pędzelka z wbudowaną pompką, dzięki której można regulować ilość zassanego płynu.
Żel do usuwania brudu i kurzu z miejsc trudno dostępnych np, takich jak klawiatury komputerowe i nie tylko.

Gęsta i lepka żelowa substancja, doskonale wnikająca w każde zakamarki i wyciągająca z nich brud i kurz. Idealna do domu, samochodu i biura.
Koniec z brudem - czyścik doskonale nadaje się do czyszczenia klawiatur komputerowych, które jak wiemy nie łatwo się czyści. Elastyna usunie pozostałości jedzenia, naskórka i wszelkiego rodzaju inne zanieczyszczenia.
Każdy brud natychmiast do niej przylega, a zarazki znajdujące się na czyszczonym przedmiocie przestają być problemem.
Bardzo prosty sposób użycia, wystarczy położyć elastynę na czyszczonym przedmiocie, lekko docisnąć i pozostawić na chwilę, po chwili zdjąć elastynę z czyszczonego przedmiotu.
Kolor: mix (zielony, żółty)
Opakowanie: foliowe
 Po skończeniu używania, włóż żel z powrotem do hermetycznego woreczka/pudełka.
To wszystko oraz wiele innych przydatnych rzeczy w sklepie Goodest.pl 
Zdjęcie użytkownika Goodest.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz co myślisz o potrawie, nie zostawiaj reklam ani linków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...